Продавець AgroSpray розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
+380 (66) 646-61-55
+380 (63) 306-60-12
+380 (68) 464-43-14
вул. Пасічна 160, офіс 305, Львів, Україна
Якісні запчастини для садових і польових обприскувачів
Залишити відгук

Захист від шкідників полів

Захист від шкідників полів

Ефективність сільськогосподарської діяльності прямо залежить від уміння аграрія захистити посіви від різнотипних шкідливих комах. Обробка полів хімікатами повинна бути виваженою, чітко спланованою, щоб не порушити баланс екосистеми. Потрібно пам'ятати, що шкідники та супутні види комах (паразити, хижаки, запилювачі, редуценты) - це компоненти біологічного різноманіття сільськогосподарських угідь, які виконують широкий спектр екосистемних завдань. У природі все в балансі. І масові спалахи зростання чисельності шкідливих комах - це збій в природних процесах регулювання їх чисельності.

Що необхідно для захисту рослин

Хімічна обробка полів - це комплекс заходів щодо застосування різних препаратів. Вони класифікуються залежно від об'єктів впливу:

 • фунгіциди - запобігання хвороб рослин (таких як грибкові інфекції). Склади листового дії розпорошуються на поля, препарати для протруювання насіння використовуються на етапі підготовчих робіт перед посадкою;
 • гербіциди - знищення бур'янів. Вони стримують зростання небажаної рослинності, підвищують обсяг вирощуваної продукції. Обробка полів гербіцидами - ефективний інструмент контролю бур'янів, спосіб одержати стабільно високий урожай;
 • інсектициди - боротьба з шкідливими комахами, їхніми яйцями, личинками, лялечками;
 • десиканти - склади для прискорення дозрівання культур для форсованого збору врожаю;
 • регулятори росту - для стимуляції або гальмування розвитку рослин та ін.

Обробка полів пестицидами спрямована на всебічне підвищення ефективності с/г діяльності. Але останні роки все більше прихильників екологічних методів вирощування агрокультур.

Особливості обприскування полів

Строки впливу на захищається рослина лімітовані. Вони залежать від стадії розвитку культури та від самого шкідника. Обробка полів від кліщів, попелиць та інших комах проводиться контактними або системними пестицидів. Контактні склади наносяться так, щоб личинки суперечки шкідливих організмів потрапляли на вже оброблену поверхню. Системні препарати ефективні при виявленні перших ознак ураження.

Оптимальний термін обприскування визначається контролем стану популяції, урахуванням звикання шкідливих організмів до вибраного пестициду (чутливість на різних стадіях розвитку комах змінюється). Пам'ятайте, що для конкретної природної зони потрібно застосовувати індивідуальні технології вирощування певних культур.

Обробка поля - це складний технологічний процес, який передбачає ряд допоміжних операцій:

 • безпека населення, повідомлення за 1-2 дня всіх осіб, хто проживає на прилеглій до с/г ділянки території;
 • встановити попереджувальні знаки в зоні подальшої обробки;
 • підготовка робочих складів;
 • транспортування підготовлених інсектицидів, води;
 • формування систем зрошення (вибір довжини штанги, типу форсунок для оптимального розміру крапель тощо);
 • заправлення баків обприскувача і т. д.

обприскування полівЕфективність дії пестицидів багато в чому залежить від технологій і правильності їх застосування. Налагодити і відрегулювати якість роботи системи обприскування - найважливіший етап зрошення полів. Сьогодні до 80% площ обробляється наземним обприскуванням. Виконується процес самохідними обприскувачами або агрегатами для конекту з колісними тракторами. Механізми забезпечують мінімальний знос робочого складу, його якісний розподіл на оброблюваних культурах.

Налагоджена лінія оборони - здорові екосистеми

Сьогодні комплексна обробка полів хімікатами викликає обурення у прихильників органічного харчування. Пестициди накопичуються в грунті, залишаються в продуктах, отруюють опыляющих комах. Грамотний підхід до обробки, вибір ефективних препаратів виключить всі ці проблеми:

 • регулярний моніторинг, точковий контроль допомагає прогнозувати чисельність потенційних шкідників, попередити їх сплеск активності;
 • підтримання балансу, а не повне знищення шкідників підтримає стійкість екосистеми (харчова база природних ворогів винищуваних комах не буде обнулено). Чисельність шкідників буде знижена до рівня стримування їх активності природним чином і збереження с/г культури;
 • обприскування полів проводити тільки по листю, прибрати всі квітучі бур'яни;
 • вибрати системи обприскування, максимально адаптовані до конкретної культури (густота покриття, розмір крапель, норма витрати готових розчинів тощо).

З останнім пунктом вам завжди допоможуть в інтернет-магазині Agrospray. Безліч комплектуючих до сучасних польових та садових обприскувачів стануть вашими помічниками в боротьбі за багатий урожай. Доставка обладнання в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста України.

Інші статті
 • Вибір правильних запчастин для обприскувачів
  Комплектуючі до обприскувача – це різні деталі та вузли, які забезпечують його безперебійну роботу. До таких комплектуючих належать насоси, форсунки, фільтри, шланги, манометри, клапани та інші елементи, які можуть вимагати заміни або оновлення в міру експлуатації пристрою. У цій статті детально розберемо, як вибрати запчастини для садового обприскувача.
 • Проблеми та їх вирішення при обробці полів хімічними речовинами
  Обробка полів хімією – це застосування різноманітних агрохімікатів (гербіциди, інсектициди та фунгіциди) для захисту рослин від шкідників, бур'янів та хвороб. Ці хімікати допомагають покращити врожайність та якість сільськогосподарських культур, але їхнє використання потребує ретельного контролю та дотримання заходів безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner