Продавець AgroSpray розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
+380 (66) 646-61-55
+380 (63) 306-60-12
+380 (68) 464-43-14
вул. Пасічна 160, офіс 305, Львів, Україна
Якісні запчастини для садових і польових обприскувачів
Залишити відгук

Як швидко відкалібрувати обприскувач і перевірити форсунки?

Як швидко відкалібрувати обприскувач і перевірити форсунки?

То складність і заплутаність термінології лякає, то відгукується відсутність дефіциту на які-небудь пестициди, то небажання дбати про довкілля. Але таблиця налаштування обприскувача повинна бути головним інструментом для свідомого аграрія і садівника, щоб убезпечити процес внесення хімзахисту, добрив і підгодівлі. У країнах з активно розвиваються с/г щорічно оновлюють нормативні документи, директиви, що регламентують жорсткі вимоги до опрыскивающей техніки і застосування ЗЗР.

Цілі калібрування

Регулювання обприскувача - це ключовий крок для:

  • максимальної ефективності внесення гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів та ін.;
  • підвищення точності їх застосування, рівномірності розпилення;
  • безпеки застосування сторонніх препаратів (мінімізація попадання в грунт засобів поверхневої захисту, впливу на навколишнє середовище);
  • правильної установки агрегату після заміни прикладного обладнання (форсунок, розпилювачів, масштабування системи тощо).

Норма виливу обприскувача і витрата робочого складу не може бути постійним показником. Тип садових/сільськогосподарських культур, їх висота, відстань між рослинами, густота посадки - в різний період росту, вегетації і розвитку потрібно проводити преднастройку техніки обприскування.

Різні підходи до регулювання

До сьогодні ще немає загальноприйнятих стандартів калібрування. Є тільки рекомендаційний - ASABE. Параметри, які потрібно відрегулювати, прилади та методи реалізації калібрування підбираються користувачем під конкретну культуру і зовнішні умови.

Налаштування обприскувача на задану норму внесення може здійснюватися 2-ма методами:

  1. Традиційний - перевіряється рівномірність розподілу робочого середовища через форсунки, норма виливу, розраховується весь необхідний обсяг підготовленого складу на імовірну площа обробки;
  2. Системний - до традиційного методу ще додається вибір форм-фактора, розміру розпилювачів під конкретну культуру, в розрахунок беруться погодні зміни (вологість, температура, швидкість вітру), швидкість руху обприскувача та ін.

Регулювання польського обприскувача, систем для польових і садових агрегатів проводиться обов'язково з урахуванням змінних факторів: швидкість рух техніки, норма виливу через форсунки (залежить від форми і розміру вихідного отвору, тиску, властивостей підготовленого складу), ширина захвату одного розпилювача. Кожен з них визначається для конкретної робочої рідини, оброблюваної культури, особливостей конкретного технологічного процесу (наприклад, який розмір крапель необхідний, форма факела розпилювача).

Підготовка - секрет успіху подальшого обприскування

як промити обприскувачПеревірка працездатності і зіставлення фактичних обсягів витрати препарату з регламентовані нормами - головне завдання перед початком обробки. Засоби захисту і добрива в підготовленому вигляді майже ідентичні по щільності і в'язкості зі звичайною водою. Для роботи з водорозчинними сумішами перевірка форсунок і розпилювачів здійснюється за нескладним алгоритмом:

  1. Наполовину наповнити бак водою.
  2. Виставити робочий тиск, число обертів двигуна агрегату.
  3. Перевірити цілісність контурів - запірні клапани, шланги, місця з'єднань, купол розпилу конкретної форсунки.
  4. Встановити мірні ємності під кожним наконечником і протягом 1 хв перевірити кількість подаваної рідини. Похибка ±5% - привід замінити розпилювачі.

Описаний порядок робіт (без 4 пункту), є також способом, як промити обприскувач. Краще багаторазово наповнювати бак невеликою кількістю води, ніж одноразово, але великим об'ємом. Повторювати промивання потрібно після кожної зміни препарату, не тільки перед консервацією системи і робочих органів на період міжсезоння.

Важливо заздалегідь вибрати оптимальний режим роботи агрегатів внесення пестицидів. Оператор встановлює тиск в обприскувачі відповідно з рекомендаціями виробника складів і характеристиками розпилювачів, підбирає швидкість руху. Навіть у безвітряну погоду складно управляти факелом розпилу, адже збільшення швидкості посилює турбулентність. На високій швидкості ефективними будуть обробки тільки із застосуванням особливих інженерних рішень для розпилового контуру.

Всі тонкощі і особливості калібрування сучасних садових, польових обприскувачів знають фахівці інтернет-магазину AgroSpray. Тут ви зможете придбати все необхідне для ефективних систем своєчасного внесення засобів хімзахисту на с/г угіддя. Доставка замовлень будь масштабності в Київ, Бровари, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, по Львову.

Інші статті
  • Оригінальні чи аналогові запчастини для обприскувача: що вигідніше?
    Обприскувач – один з основних елементів в арсеналі аграрія. Його ефективність безпосередньо впливає на якість та обсяг урожаю. Тому регулярне обслуговування та своєчасна заміна зношених деталей – необхідність, а не опція. Від того, які комплектуючі ви оберете – оригінальні чи аналогові запчастини для обприскувача – залежатиме довговічність, точність роботи та економічна ефективність усієї системи.
  • Де краще купувати запчастини для обприскувачів? Онлайн vs офлайн
    Кожен власник сільгосптехніки рано чи пізно зіштовхується із необхідністю заміни деталей. Коли йдеться про такі ключові агрегати, як форсунки для обприскувача, насоси або регулятори тиску, важливо не тільки підібрати якісні запчастини, але й купити їх у надійному місці. Від цього залежить термін служби устаткування, і ефективність роботи на полі. Питання звучить просто: що краще – купити запчастини онлайн чи офлайн, але насправді воно потребує вдумливого підходу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner