Продавець AgroSpray розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380 (66) 646-61-55
+380 (63) 306-60-12
+380 (98) 741-97-39
вул. Пасічна 160, офіс 305, Львів, Україна
Якісні запчастини для садових і польових обприскувачів
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Як швидко відкалібрувати обприскувач і перевірити форсунки?

Як швидко відкалібрувати обприскувач і перевірити форсунки?

То складність і заплутаність термінології лякає, то відгукується відсутність дефіциту на які-небудь пестициди, то небажання дбати про довкілля. Але таблиця налаштування обприскувача повинна бути головним інструментом для свідомого аграрія і садівника, щоб убезпечити процес внесення хімзахисту, добрив і підгодівлі. У країнах з активно розвиваються с/г щорічно оновлюють нормативні документи, директиви, що регламентують жорсткі вимоги до опрыскивающей техніки і застосування ЗЗР.

Цілі калібрування

Регулювання обприскувача - це ключовий крок для:

  • максимальної ефективності внесення гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів та ін.;
  • підвищення точності їх застосування, рівномірності розпилення;
  • безпеки застосування сторонніх препаратів (мінімізація попадання в грунт засобів поверхневої захисту, впливу на навколишнє середовище);
  • правильної установки агрегату після заміни прикладного обладнання (форсунок, розпилювачів, масштабування системи тощо).

Норма виливу обприскувача і витрата робочого складу не може бути постійним показником. Тип садових/сільськогосподарських культур, їх висота, відстань між рослинами, густота посадки - в різний період росту, вегетації і розвитку потрібно проводити преднастройку техніки обприскування.

Різні підходи до регулювання

До сьогодні ще немає загальноприйнятих стандартів калібрування. Є тільки рекомендаційний - ASABE. Параметри, які потрібно відрегулювати, прилади та методи реалізації калібрування підбираються користувачем під конкретну культуру і зовнішні умови.

Налаштування обприскувача на задану норму внесення може здійснюватися 2-ма методами:

  1. Традиційний - перевіряється рівномірність розподілу робочого середовища через форсунки, норма виливу, розраховується весь необхідний обсяг підготовленого складу на імовірну площа обробки;
  2. Системний - до традиційного методу ще додається вибір форм-фактора, розміру розпилювачів під конкретну культуру, в розрахунок беруться погодні зміни (вологість, температура, швидкість вітру), швидкість руху обприскувача та ін.

Регулювання польського обприскувача, систем для польових і садових агрегатів проводиться обов'язково з урахуванням змінних факторів: швидкість рух техніки, норма виливу через форсунки (залежить від форми і розміру вихідного отвору, тиску, властивостей підготовленого складу), ширина захвату одного розпилювача. Кожен з них визначається для конкретної робочої рідини, оброблюваної культури, особливостей конкретного технологічного процесу (наприклад, який розмір крапель необхідний, форма факела розпилювача).

Підготовка - секрет успіху подальшого обприскування

як промити обприскувачПеревірка працездатності і зіставлення фактичних обсягів витрати препарату з регламентовані нормами - головне завдання перед початком обробки. Засоби захисту і добрива в підготовленому вигляді майже ідентичні по щільності і в'язкості зі звичайною водою. Для роботи з водорозчинними сумішами перевірка форсунок і розпилювачів здійснюється за нескладним алгоритмом:

  1. Наполовину наповнити бак водою.
  2. Виставити робочий тиск, число обертів двигуна агрегату.
  3. Перевірити цілісність контурів - запірні клапани, шланги, місця з'єднань, купол розпилу конкретної форсунки.
  4. Встановити мірні ємності під кожним наконечником і протягом 1 хв перевірити кількість подаваної рідини. Похибка ±5% - привід замінити розпилювачі.

Описаний порядок робіт (без 4 пункту), є також способом, як промити обприскувач. Краще багаторазово наповнювати бак невеликою кількістю води, ніж одноразово, але великим об'ємом. Повторювати промивання потрібно після кожної зміни препарату, не тільки перед консервацією системи і робочих органів на період міжсезоння.

Важливо заздалегідь вибрати оптимальний режим роботи агрегатів внесення пестицидів. Оператор встановлює тиск в обприскувачі відповідно з рекомендаціями виробника складів і характеристиками розпилювачів, підбирає швидкість руху. Навіть у безвітряну погоду складно управляти факелом розпилу, адже збільшення швидкості посилює турбулентність. На високій швидкості ефективними будуть обробки тільки із застосуванням особливих інженерних рішень для розпилового контуру.

Всі тонкощі і особливості калібрування сучасних садових, польових обприскувачів знають фахівці інтернет-магазину AgroSpray. Тут ви зможете придбати все необхідне для ефективних систем своєчасного внесення засобів хімзахисту на с/г угіддя. Доставка замовлень будь масштабності в Київ, Бровари, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, по Львову.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner