Продавець AgroSpray розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
+380 (66) 646-61-55
+380 (63) 306-60-12
+380 (68) 464-43-14
вул. Пасічна 160, офіс 305, Львів, Україна
Якісні запчастини для садових і польових обприскувачів
Залишити відгук

Тиск в насосі обприскувача

Тиск в насосі обприскувача

Насосний агрегат служить для заправки бака пестицидами, водою, перемішування робочого складу гідравлічними мішалками, його подачі до пристроїв розпилення.

Значення тиску

Обприскувачі принципово відрізняються способом розповсюдження підготовленої рідини:

 • через жиклер струменем під тиском (норма витрати 100-400 л/га);
 • з обертового диска.

Який тиск має бути в обприскувачі, залежить від типу оброблюваних культур, групи пестицидів, норм їх витрати та типу самого обладнання. Для штангових пристроїв тиск 2,5-4 атм, для вентиляторних - 10 атм.

Витримати задану норму витрати робочого складу можна з комплексним підходом - вибрати типорозмір жиклера, швидкість обробки, робочий тиск насоса. Ці умови взаємодоповнювані. Підвищення швидкості руху призводить до підвищення витрат (краплі зносяться вітром, вихровими потоками), аерозольне поділ краплі не може протистояти теплому повітрю від землі, швидше випаровується. Чим більша краплі, тим вони більш керовані. При підвищенні тиску розмір краплі зміщується до зменшення, при зниженні тиску - до підвищення.

Робочий тиск в насосі обприскувача може знаходиться в діапазоні:

 • допустимого значення (мінімальна/максимальна);
 • оптимального (адаптованого під конкретну культуру, погоду, швидкість руху техніки).

Коли тиск встановлено нижче мінімально допустимого, ні про яке факелі розпилу мова йти не буде. Рідина просто стікає, не затримається на аркуші. Це зручний формат внесення добрив безпосередньо в грунт.

Тиск в насосі обприскувача, що перевищує максимальне значення, створює аерозоль. Цей спосіб обприскування вразливий перед знесенням вітром, швидким випаровуванням крапель малого розміру.

Працювати потрібно в діапазоні оптимального тиску для конкретної норми внесення пестицидів (між мінімально і максимально допустимим).

Регулювання тиску в обприскувачі, поломки

тиск в насосі обприскувачаНалаштування насосного обладнання - один з найважливіших етапів калібрування обприскувача. Процес впливає на ефективність всієї обробки. Після кожної зміни робочих складів, для різних культур проводиться регулювання тиску в обприскувачі в рекомендованих нормах. Інжекторні розпилювачі низького тиску вимагають 2,3 бар, високого тиску - 3-5 бар.

Надмірне або слабкий тиск в обприскувачі свідчить про поломки обладнання:

 • забиті фільтруючі елементи забрудненнями і нерозчинними частинками. В нагнітальному контурі тиск збільшується, що призводить до пошкодження вразливих вузлів і деталей, розриву контурів тощо;
 • знос насоса. Наприклад, в шестерневий агрегат не зможе створити потрібний тиск через стирання тертьових деталей. Поршневий не зможе утримати пульсації тиску при пошкоджених клапанах, сідлах, пружинах. В мембранному варто перевірити герметичність діафрагми і т. д.;
 • втрата цілісності робочого контуру. Потрібна регулярна ретельна ревізія всієї системи, своєчасна заміна зношених компонентів.

Де купити запчастини на обприскувач в Україні

Належні регулювання обладнання, підтримання працездатності всієї системи - запорука успішної обробки с/г культур, їх високої врожайності та економії ваших грошових ресурсів. Щоб тиск в обприскувачі завжди було на оптимальному рівні, ставтеся серйозно до вибору комплектуючих і ремонтних робіт системи.

Тільки оригінальні деталі сертифікованого якості допоможуть повернути колишню продуктивність оприскувачі. Нераціонально економити на комплектуючих, якщо в системі встановлений потужний насос італійського, німецького або польського виробництва. В Україні підшукати оригінальні запчастини легко в інтернет-магазині AgroSpray. Безліч матеріалів, деталей за оптимальною вартістю.

Фахівці AgroSpray допоможуть підібрати фірмові комплектуючі до обладнання Annovi Reverberi, Львівсільмаш, Agroplast, Comet, підкажуть, як зробити розпил пестицидів і добрив ефективним для конкретних культур. У каталозі є все необхідне для модернізації, ремонту наявних обприскувачів, створення систем будь-якої продуктивності. Доставка замовлень в Київ, Львів, Хмельницький, Житомир, Вінницю, Тернопіль, Луцьк.

Інші статті
 • Вибір правильних запчастин для обприскувачів
  Комплектуючі до обприскувача – це різні деталі та вузли, які забезпечують його безперебійну роботу. До таких комплектуючих належать насоси, форсунки, фільтри, шланги, манометри, клапани та інші елементи, які можуть вимагати заміни або оновлення в міру експлуатації пристрою. У цій статті детально розберемо, як вибрати запчастини для садового обприскувача.
 • Проблеми та їх вирішення при обробці полів хімічними речовинами
  Обробка полів хімією – це застосування різноманітних агрохімікатів (гербіциди, інсектициди та фунгіциди) для захисту рослин від шкідників, бур'янів та хвороб. Ці хімікати допомагають покращити врожайність та якість сільськогосподарських культур, але їхнє використання потребує ретельного контролю та дотримання заходів безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner