Продавець AgroSpray розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
+380 (66) 646-61-55
+380 (63) 306-60-12
+380 (68) 464-43-14
вул. Пасічна 160, офіс 305, Львів, Україна
Якісні запчастини для садових і польових обприскувачів
Залишити відгук

Обприскування озимої пшениці

Обприскування озимої пшениці

Пшениця – ендемічна культура України, тому її можна вирощувати в будь-якому регіоні країни. Аграрії повинні знати, що врожайність зернових угідь залежить від правильності осінньої підгодівлі, обприскування озимої пшениці та своєчасного внесення різних пестицидів (інсектицидів, фунгіцидів).

Особливу увагу при вирощуванні озимих зернових спрямоване на одержання дружних сходів, потужний розвиток кореневої системи, на успішність процесу загартування перед морозами. Саме сила коріння буде ключовим фактором, щоб рослина отримало в осінній період максимум поживних речовин і вологи.

Важливість обробки

Закладка «фундаменту» для успішної перезимівлі частково відбувається при внесенні передпосівних, припосевных добрив, при використанні протруйників насіння. Після проростання важлива підживлення озимої пшениці по листу (листове, воно ж позакореневе внесення пестицидів). На кожному етапі розвитку рослини необхідні конкретні препарати:

  • фаза 3-5 листків. Потрібні склади поліпшення, прискорення процесів росту;
  • для зміцнення кореневої системи;
  • для стимуляції фотосинтезу, вироблення стійкості до морозів;
  • збільшення продуктивних пагонів.

Препарати Эрайз, Блек Джек, Розалік – це комплексні добрива для озимої пшениці. Вони сприяють хорошому розвитку кореневої мікоризи, підвищення концентрації глюкози в соку рослини. Таким чином, зменшується кількість води в листі, проходить успішне загартовування рослин.

Після зими варто починати боротьбу з бур'янами. Зимуючі види – пастуша сумка, волошка, підмаренник, талабан. Внесення гербіцидів викорінює бур'яни, які відбирають поживні речовини і вологу від с/х культури. Проводити повторну обробку варто при виході пшениці в трубку. Це боротьба з ярими бур'янами. Але тільки не в пізні фази росту пшениці, адже гербіциди деформують колос, знижують врожайність.

Позакореневе підживлення

Після підготовки до зими обробка с/г угідь не закінчується. До моменту настання тепла підживлення озимої пшениці по мерзлоталому ґрунті передбачає внесення допоміжних компонентів для інтенсивного росту, а також фунгіцидів від хвороб листя, кореневої системи (гнилі, цвілі, плямистості тощо).

Поразка патогенною мікрофлорою можливо не відразу по весні, а в момент виходу трубки і колоса. Тут знадобляться більш досконалі фунгіциди Маестро, Жокей, Полигард. Це захист від іржі, септоріозу та різних плямистостей. Від фузаріозу і сажки колоса у фазі прапорцевого листка варто обробити посіви Дотом, Меценатом, Ти Рексом.

Економічно правильне підживлення озимої пшениці передбачає застосування бакових сумішей – коли обробка бур'янів, внесення фунгіцидів і підживлення по листу азотом об'єднується з внесенням інсектицидів. Існує понад 350 видів комах-шкідників, які можуть знизити або зовсім знищити врожай пшениці. Своєчасне їх винищення буде запорукою успіху.

Проводити обприскування озимої пшениці інсектицидами рекомендується кілька разів. Все залежить від ступеня ураження. Як правило, для боротьби з попелицями, клопами, трипсами, злаковими мухами, цикадками, блішками достатньо 2-х:

  • фаза виходу в трубку. Це період розвитку перезимували шкідників. Час збігається з першим внесенням фунгіцидів;
  • фаза прапорцевого листка. Додатковий контроль комах. Також період другої обробки фунгіцидами.

Якщо з'явився хлібний жук або хлібний пильщик, знадобитися третій етап обприскування.

Справне обладнання – успіх ефективної обробки

Комплексні добриво для озимої пшениці, різні пестициди вносяться методом розпилення по листу. Так рослини максимально ефективно отримують корисні компоненти, вони рівномірно розподіляються аж до корей. Мінімальний витрата робочих складів можливий тільки при використанні чітко откалиброванного, справного польового обприскувача.

У нашому інтернет-магазині AgroSpray запропоновані запчастини на обладнання європейських виробників. Наші фахівці підберуть комплектуючі до польових навісним, причіпним, самохідних оприскувачів, підкажуть секрети підвищення їх продуктивності при зміні системи розпилення і форсунок.

З AgroSpray обробка озимої пшениці фунгіцидами, гербіцидами, різними підгодівлями буде якісною і фінансово вигідною. В каталозі легко знайти насосне обладнання, баки та компоненти до них, регулятори тиску для контролю стабільності тиску робочої рідини, форсунки для різних кліматичних умов, штанги оптимальної ширини та ін. Все по виправданою вартості, адже ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками (відгуки задоволених клієнтів на підтвердження). У AgroSpray готові до оптовим і роздрібним замовленнями. Доставка товару в Київ, Львів, Хмельницький, Житомир, Вінницю, Тернопіль, Луцьк.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner