Планування городу: основні рекомендації
Правильне планування городу є важливим фактором для того, щоб отримати великий урожай. Землеви можна використовувати з максимальною користю лише за умови ретельної підготовки, першим етапом якої стане проектування і планування розміщення посівів. У цій статті ми розглянемо деякі правила, поради та рекомендації агрономів. Пропонуємо познайомитися з інформацією прямо зараз.
Як відбувається планування городу?
Планування городу та городу — це процес багатоетопного процесу, який вимагає ретельної підготовки і глибокого аналізу. Потрібно брати до уваги призначення (що ви будете садити), мікроклімат у вашому регіоні, стан і якість ґрунту, загальну площу ділянки та інші обставини, які можуть впливати на врожайність культур. Планування паростків на городі відбувається ще до початку посадки. Перед тим як намалювати карту місцевості, на якій зображено зони з добрим освітленням і затіненими ділянками, розташовані в низовині, з родючим ґрунтом і глистим ґрунтом. Це допоможе вам правильно розмістити різні культури — неприхильні та важливі умови.
Планування городу та городу: на що слід звертати увагу
Якщо ми говоримо про сад і город, планування повинно включати розміри, форму і навіть стиль підходів. До того ж естетичні цілі вторинні, головне: « Дизайн» безпосередньо впливає на якість і ефективність фермерства і визначається призначенням ділянки.
Почнемо з розміру. Для того щоб доглядати за крейдами, рекомендується не більше 1 метра завширшки, а для того, щоб доглядати за ними. Оптимальним вважається розмір доріжок між крейдами у 20-50 сантиметрів. Доріжки треба очистити від бруду. Можна присипати їх щебнем, але якщо ваш город створений більше як прикраса приземленої території, з огляду на вимоги ландшафтного дизайну. Приходу за грядком і підвищенням врожайності може лише зашкодити. Довжина шару залежить від площі вашого ділянки. Але професійні агрономи радять, щоб вони були не більше 5-10 метрів, інакше можуть виникнути проблеми з відходом.
Наступний момент - форма. Не варто захоплюватись складними геометричними фігурами. Так, з точки зору ландшафтного дизайну трикутні або у формі півмісяця грядки будуть виглядати стильно, незвично і свіжо. Однак у щоденному догляді це буде дуже важко. Краще зробити класичний прямокутний або квадратний город з паралельним розташуванням грядків. Якщо площа ділянки невелика, а хочеться посадити більше різних культур, можна створити складні багатошарові композиції.
Як розпланувати город для різних цілей?
Дуже важливо будувати ділянку землі, щоб дотримуватися правил сусідства. Завдяки добре підібраним сусідам, які живуть поблизу, поліпшуються врожаї та захищають від шкідників та шкідників.
Наприклад, пусту квасолю слід посадити поруч з грядком і капустою, щоб відлякувати від них блошок та колорадських жуків. Боби - чудові компаньйони по суходолі для огірків і картопель. Вони поліпшують підживлювальний ґрунт азотом. Агрономи рекомендують вирощувати картоплю на змішаних грядках, перемішуючи її з хроном, натурцією шпинатом або фасолю. Це допоможе у боротьбі з головними « екстраординарними хижаками» - коларадськими жуками. А от селери мають дуже індивідуальний характер, тому вони не придатні для спільного культивування, його краще садити окремо. З усіма овочами можна поєднувати ягоди.
Крім того, можна поліпшити умови догляду за рослинами та зовнішнім виглядом.
Цікаві ідеї та лайфгакі
Планування на датиній ділянці, якщо ви скористаєтеся такими порадами:
- Пам’ятайте, що овочі потребують багато світла. Лише 2-3 години в півтьмі знижує врожайність помідора. Отже, визначте, де знаходиться сонце протягом дня.
- Розраховуйте свої сили і можливості. Садіть якраз ту кількість рослин, за якими зможете доглядати.
- Не висаджуйте одне і те ж насіння кожного року на своєму городі. Додавання нових сортів може підвищити врожайність ділянки.
- Не забувайте виконувати зрошення. Інакше всі ваші зусилля будуть марні.
Навіть на невеличкій ділянці ви можете розбити город, який повністю забезпечить вас свіжими і натуральними овочами, ягодами і зеленню. Головне - добре все спланувати, пам'ятати про догляд, правильне поливання, захист від хвороб і добрив. А все необхідне для автоматизованого і економного поливання і добрива ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Заходите в Тека Agrospray, Вибирайте устаткування для поливання і внесення добрив і готуйте погреб побільше, щоб у нього вмістився ваш урожай!
- Рядкове добриво – це метод внесення добрив у ґрунт у вузьких, безперервних смугах, паралельно до рядків культурних рослин.
- Підживлення добривами в посуху – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення рослин поживними речовинами для підтримки їхньої життєдіяльності та стійкості до стресу через нестачу вологи.