Як підібрати інжекторні розпилювачі для обприскувачів?
Як підібрати інжекторні розпилювачі для обприскувачів?
Інжекторні обприскувачі – це пристрої, які використовуються в сільському господарстві для розпилення рідин на полях. Розпилювачі працюють шляхом впорскування рідини під високим тиском через спеціальний інжектор у струмінь води, що розпорошується на полі. Такий спосіб внесення добрив забезпечує кращий ефект та економну витрату препаратів, а також можливість обробляти великі за площею угіддя за короткий час.
Інжекторні розпилювачі для обприскувачів: особливості та технічні характеристики
Інжекторний розпилювач на обприскувач призначений для якісного поливу рослин. Його особливість у тому, що препарат (рідина) поєднується з повітрям прямо всередині резервуара і формують краплі всередині конструкції. У щілинних краплі формуються вже після того, як потік хімічного розчину вже пройшов через сопло.
Основні характеристики інжекторних розпилювачів включають:
-
витрата рідини - це кількість препарату, що розпорошується за одиницю часу, вимірюється в л/год;
-
розмір крапель. Для такого типу розприскувачів характерні великі, однакові за розміром краплі, що дозволяє проводити обробку угідь у будь-яку погоду, забезпечує рівномірність обприскування та економну витрату препарату. Їхній розмір визначається тим, які елементи форсунки для обприскувача використовують;
-
кут розпилення, в градусах. Чим він більший, тим більшу площу обробки можна забезпечити без переміщення техніки;
-
робочий тиск, який необхідний для того, щоб розпилювач працював належним чином. Вимірюється у барах.
Кожна з цих характеристик є дуже важливою при виборі та використанні інжекторних розпилювачів. Наприклад, при виборі обладнання для певної задачі необхідно враховувати не тільки його витрати рідини, але і розмір крапель і кут розпилення, щоб забезпечити оптимальне покриття поверхні. Робочий тиск також має бути правильно налаштований, щоб розпилювач працював найкращим чином і не був пошкоджений. Однак це не єдині критерії, які є важливими при покупці.
Як вибрати інжекторний розпилювач для обприскувача?
Оскільки інжекторні обприскувачі представлені на ринку у широкому асортименті, до вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Основні критерії вибору включають:
-
тип, який визначає геометрію зрошення. Це може бути цілісний струмінь, порожнистий/повний конус, плоский факел;
-
основні технічні характеристики, які детально розглянули вище;
-
призначення, тобто які сільськогосподарські культури планується обприскувати. Це важливо враховувати для вибору розміру крапель, витрати рідини;
-
якість. Інжекторний розпилювач має бути довговічним та надійним.
Також важливо звертати увагу на виробника обладнання. Серед брендів можна відзначити Agroplast, Львівсільмаш. Вони забезпечують оптимальний баланс якості та вартості.
Розрахунок необхідної кількості розпилювачів інжекторного типу
Щоб розрахувати скільки розпилювачів вам знадобиться для обробки поля, потрібно врахувати витрати препарату. Тобто, береться площа поля, необхідна кількість гербіциду, середня витрата розчину обладнанням. На основі цих трьох параметрів і вирахують, скільки інжекторів потрібно.
Щоб визначити необхідну швидкість обприскування та рекомендований показник витрати розчину, враховують низку різних факторів, зокрема цільові об'єкти, фаза розвитку культури, погодні умови тощо. Оператор повинен прагнути дуже точно нанести препарат на агрокультуру, щоб досягти максимального ефекту обробки.
Для збереження дії гербіциду для ґрунту рекомендується контролювати рівномірність його розподілу при внесенні. Якщо зораний ґрунт відрізняється тонким шаром та наявністю грудок, на полі можуть залишитися необроблені гербіцидом ділянки. Щоб запобігти цьому, необхідно досягти оптимального параметра розподілу крапель.
Потрібно враховувати погодні умови. Якщо погода вітряна, а швидкість вітру тримається на одному рівні без різких поривів, оптимальним рішенням буде використовувати розпилювачі з витратою від 200 л/га.
Встановлюємо та налаштовуємо інжекторні розпилювачі на обприскувач
У застосуванні інжекторного розпилювача немає нічого складного. Спочатку готується обприскувач до роботи, заповнюється розчином. Розпилювач встановлюється вже на повний обприскувач за інструкцією, яка йде до нього у комплекті. Після цього потрібно виставити оптимальну витрату рідини й розмір крапель.
Найголовніше у виборі – замовити якісну продукцію. Купити інжекторні розпилювачі на обприскувач пропонує фірмовий інтернет-магазин Agrospray. Тут на вас чекають не тільки найкращі ціни, а й можливість заощадити час. Доставка охоплює всю територію України (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький).
- Рядкове добриво – це метод внесення добрив у ґрунт у вузьких, безперервних смугах, паралельно до рядків культурних рослин.
- Підживлення добривами в посуху – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення рослин поживними речовинами для підтримки їхньої життєдіяльності та стійкості до стресу через нестачу вологи.